Akce - Vitkuvblog

Vítkův Cestoblogec
Vítkův Blogec
Vítkův Blogec
Vítkův Blog
Přejít na obsah
Přispěj

NA WEBNA OBSAHNA FOTKY

Nejbližší akce
1trip new year afterparty 1-3.1.2021
na chalupě v české lípě, za dvě noci a tři dny 600 kč se vším všudy. Kytara, karty a výlety. budu brát i projektor na filmy. Akce se koná pouze při účasti 7+ lidí. pojďmě společně "zapít" nový rok :) jede jen ten kdo do 16.12 zaplatí akci na 132625301/5500
Předvánoční Kijev - PŘESUNUTO - 12-15.2.2021
Pokud nám to situace dovolí, odlétneme si na výkend užít Kiev. Předběžně plánujeme data 12-15.2.2021 s oddletem z pardubic. celkem kolem a kolem by se akce měla vejít i s letenkami do 1 600 kč
Akce a 1trip komunita
Acke pořádám už delší dobu, vlastně od své puberty kdy jsem pomáhal dělat akce pro kroužek mladých ochránců přírody. A protože mě pořádání všemožných různě zaměřených akcí pro ostatní baví, rozhodl jsem se že s tím, i po vystoupení z kroužku, budu pokračovat.

Pro koho jsou ace určené? - především pro mladé lidi 18 (15) - 29 let.

Co od nich můžeš čekat? - sousta zábavy a rozličných aktivit, nové lidi které poznáš a spoustu dalšího

Kolik to stojí? - členství jako takové stojí 0, ano 0! Akce samotné se pak snažíme držet s co nejnižším rozpočtem, většinou šetříme na ubytování - spíme ve stanech či pod širákem.

Jak často se něco děje? - záleží na ročním období, mé předsevzetí bylo akce alespoň jednou za měsíc.

Kdo je pořádá? - začínal jsem já, ale budu rád když akci pro ostatní uspořádáš třeba právě ty.

Poslední, aneb co musíš splnit aby jsi se mohl stát členem 1trip komunity. Sačí se zůčastnit libovolné akce a dostaneš přístupové údaje do vnitřní sekce tohohle webu.
Níže můžete vidět kalendář akcí 1trip komunity. Jestli se chcete k nějaké akci přidat, tak se přidejte! Všechny podrobné informace ke většině akcí lze najít většinou na facebooku. Akce se budou oběvovat i v kalendáři takže si ho můžete přidat ke svému.
Návrat na obsah