google-site-verification=z2ZZxyI18gTB41C9jJiafu8bBvbq3sW97u_mRXNI1-s

Vitkuvblog

Vítkův Cestoblogec
Vítkův Blogec
Vítkův Blogec
Vítkův Blog
Přejít na obsah
Přispěj

NA WEBNA OBSAHNA FOTKY

Novinky
Střípky z celého léta
aneb pár fotek se vzpomínkami na to co jsem vše přes léto zažil a stihnul
GALERIE: Výlet 27.9 směrem České středohoří
článek brzy. zatím si můžete prohlédnout galerii z výletu.
Fatra 2020
Aneb o naši návštěvě (dle mě) nejhezčího slovenského NP v nejhorším počasí. Na malé Fatře jsme vydrželi statečně sotva pár dní než jsem vymyslel zbabělý útěk dolů do údolí.
Telegram kanál -> první info z mých cest zde:
AHOJ!
Vítej na stránce mého blogu, jsem srdečně rád, že jsi brouzdáním vod internetu dorazil náhodou zrovna na toto místo. Neboj se a trochu se tu u mě porozhlédni, než zase odejdeš. Můj blog je (nebo bude :) ) plný typů ohledně cestování, zajímavých míst a akcí které občas pořádám. Pořádám taky přednášky, takže pokud chceš přednášku ode mě, tak neváhej a vyplň kontaktní formulář a určitě se dohodneme. Mým cílem je motivovat lidi k cestování mimo proslavená místa, které turisty přetékají a tím pomoci rozprostřít turismus do míst, které za to stojí ale nenapadlo by vás je navštívit.
# Moje Mapa
Místa, které jsem navštívil, a doporučuji vám také zvážit jejich návštěvu. rozdělil jsem místa do několika kategorií dle toho, jak si je pamatuji, neb jak si myslím že je ideální je navštívit. Ale často je tam mnohem více, doporučuji si o nich zpětně zjistit více, ke všem holt nenapíšu článek.
Návrat na obsah