Kdo jsem - Vitkuvblog

Vítkův Cestoblogec
Vítkův Blogec
Vítkův Blogec
Vítkův Blog
Přejít na obsah
Přispěj

NA WEBNA OBSAHNA FOTKY

Kdo jsem?
Ahoj.
Jsem Vítek - zatím student, cestovatel a dobrodruh. Navštěvuji denní studium na fakultě strojní při ČVUT v Praze. Když se zrovna netrápím pokusy marně si zapamatovat probíranou látku, tak rád zkouším nové věci. Cestování a věci spojené s tím jsou pro mě nejlepším zdrojem nových zážitků, takže je mým největším koníčkem. Miluji na něm vlastně úplně všechno; od vánku který si pohrává s mými vlasy když po dlouhé cestě konečně vystoupím z prostředku hromadné dopravy, přes nádherné výhledy a pocity z pokoření hor, cítění písku pláží pod bosíma nohama až po noční návraty z prozkoumávání neznámých měst děsivými uličkami, kde nebezpečí může číhat všude. Mimo cestování taky rád zpívám, tančím, hýbu se venku a tvořím věci jako je tento můj web. A proč?
Baví mě to a jednou bych chtěl se i cestováním po vzoru pana zibury či pana Pribáně uživit. je mi jedno zda budu průvodcem nebo novodobým dobrodruhem.. ale všechno má cenu zkusit.
Díky že toto čtete, díky za vaši podporu, ať hmotnou či morální. Bez vás bych neměl takovou motivaci tvořit tento web, nové články, akce pro 1trip komunitu a další věci co tvořím tvořit.
Kde se mi všude líbilo:
My Flightdiary.net profile
Návrat na obsah